Utrata pamięci

Waszym zadaniem będzie ustalenie kilku faktów na temat osoby, która utraciła pamięć. Aby wydostać się z pokoju, musicie pozbierać odpowiednie informacje. Macie na to 60 minut, czy uda wam się to zrobić?

Liczba osób: 2-5

Cena: 100 zł

utrata_pamieci

Wstęp wzbroniony

Błąkaliście się po lesie i zauważyliście w nim starą chatkę. Jak się okazuje, jest to dom myśliwego, który raczej nie lubi nieproszonych gości. Wkroczyliście na jego teren, nie powinno mieć to miejsca. Co zrobicie by uciec z jego sideł?

Liczba osób: 2-5

Cena: 130 zł

wstep_wzbroniony

Duch kopalni

W zeszłym wieku w latach sześćdziesiątych w kopalni dochodziło do różnych przedziwnych incydentów. Górnicy obawiali się o swój los. Ludzie plotkowali, że Duch zbiera swoje żniwa. Sprawa w końcu ucichła, lecz w 1965 roku kilku górników zginęło w kopalni w tajemniczych okolicznościach. Do dziś nie zostali odnalezieni. Ludzie bali się legendy o duchu, a górnicy nie chcieli pracować w podziemiach. Niestety po dwóch latach giną kolejni górnicy, na wskutek czego kopalnia zostaje zamknięta, a jej bogactwa nieodkryte. Wraz z towarzyszami na własne ryzyko podejmujecie wyprawę w głąb kopalni. Nikt nie wie czy wrócicie, ani co was spotka w środku. To kompletne szaleństwo... Czy aby na pewno chcecie ryzykować swoje życie? Only polish language version.

Liczba osób: 2-5

Cena: 150 zł

duch_kopalni